Pluryal Mesoline REFRESH

Neden “REFRESH”?

Md Skin Solutions firması 2007 yılında Lüksemburg’da Anti – Aging endüstrisinin önde gelen uzmanları ile kurulmuştur. Pluryal Mesoline serisi 10 yıldan fazladır pazardaki faaliyetleri ile etkili içerik ve etken madde satışı yapmaktadır.

 • Kanıtlanmış, ileri teknolojik bileşenleri ile oluşturulmuş formüller yüksek konsantrasyonlara sahiptir.

Üretimde kullanılan tüm ham maddeler;
Saflık, güvenlik ve tolerebilite derecesine göre özenle seçilerek en yüksek üretim ve kalite kontrole tabi tutulmaktadır.Ürün kalite kontrolü, formülasyonun flakonlara dağılımından önce gerçekleşir.Bileşenlerin güvenliği ve etkinliğini belirleyen en önemli parametler (ozmolarite, pH, Viskozite, Yoğunluk vb.) kontrol edilerek onaylanır.Tüm bu işlemlerin ardından hazırlanan ürünler “satış aşamasından” önce kapsamlı kalite kontrol bölümünde “mikrobiyolojik kontrolden” geçer.

 • Her kullanımda sonuç alınan aktif bileşenler kullanılmaktadır.
 • Tüm flakonlarda bileşenlerin optimal dozları yer almaktadır.
 • Aktif bileşenlerin özelliklerini koruması, taşıma ve depolama sırasından ”Güneş Işınlarının” etkisinden koruyucu (Uv Koruyuculu) kahverengi cam flakonlar ile sağlanır.
 • Optimum verim elde edebilmek için “özel filtrasyon tekniği” ile 0,22 Mikron Kesitli Filtreleme ile stabil formlar ayrıntılı bir şekilde sterilize edilir.

Güvenlik Parametrelerinin Başında;

 • “Avrupa Farmakopesi” tarafından Avrupa’da Anti – Aging ürünlerin hazırlanışı aşamasında kullanılan geniş aralıktaki etken madde ve eksipiyanları listesine uygunluk.
 • 2007’den beri 70 ülkede, milyonlarca başarılı sonuç alınmıştır.

“REFRESH” ile “YENİLEN”

Güçlü nemlendirme ve canlandırma etkisi veren Anti – Aging / Mezolifting Kokteyli

 • Yaşlanma belirtilerinin önlenmesi ve düzeltilmesi
 • Yaşa bağlı ve hasarlı cit problemlerinin düzeltimesi ( kuruluk, kırışıklık, elastikiyet kaybı ve parlaklık)
 • Cerrahi müdahelelerden önce hazırlık, sonrasında rejenerasyon ve rehabilitasyon için yardımcı olabilir.

Refresh Nedir? / Ne işe yarar?

Anti – Aging endüstrisinde Yenilenme ve tazelenme sloganı ile bir araya getirilmiş aktif maddeleri içeren ”Profesyonel Kullanım” kokteylidir.
Cildimizin başlıca yaşlanma belirtileri olan; nem kaybı, elastikiyet kaybı ve parlaklığın yitirilmesi gibi problemlere karşı, 10 yıldan fazla bir süredir 70 ülkede kullanılmaktadır.

Kullanım Alanları

Yüz, boyun, gıdı, dekolte ve el üzerinde kullanılması önerilir.

Cilt tipi ve problemlerine göre uygulama süresi değişkenlik gösterebilir.

 • Genç Cilt Tipi : 2 Seans (14 – 21 Gün)
 • Orta Yaş Cilt Tipi : 2 – 4 Seans (14 – 21 Gün)
 • Yıpranmış Cilt Tipi : 3 – 5 Seans (7 – 14 Gün)

İçerik Tablosu

Hyaluronic Asit (40mg/5ml) : Cildin su tutarak nemlenmesine ve elastikiyetini arttırarak dokuların hasar onarımına yardımcı olur.
Stem Cell Booster ( Bitkisel Kök Hücre Güçlendiricisi) : Bezelye Tohumu ve Hidrolize Buğday Yaprakları ile Dermis ve Epidermisin hücre yapılanmasını uyarır. Yara iyileşmesi, cilt gençleştirmeye (canlılık ve parlaklık) katkıda bulunan fibroblast ve korneositlerin yenilenmesine yardımcı olur.
DNA (PDRN) – Somon DNA : Yara iyileşmesi, doku onarımı ve antienflamatuar gibi çeşitli terapötik özelliklere sahip aktif maddedir.Cildin ve dokuların yenilenmesine yardımcı olur.
A – Vitamini : Anti – Oksidan etkisi vardır.Yaşlanma sürecini geciktirmeye, keratinositlerin ve fibroblastların çoğalmasına yardımcı olur.
B5 – Vitamini (Pantenol) (250mg/5ml) : Cildin derin katmanlarına nem vererek kırışıklıkların giderilmesine yardımcı olur.Rejeneratif süreçleri uyarır.
B6 – Vitamini (Piridoksin) : Anti – Oksidan etki ederek cilt sağlığını destekler ve yaşlanma sürecinin gecikmesine yardımcı olur.
B3 – Vitamini (Niasin) : Anti – Oksidan etkisi ile cildin canlanmasına yardımcı olur.
E – Vitamini (Tocopherol) : Anti – Oksidan etki ederek cilt sağlığını destekler ve yaşlanma sürecinin gecikmesine yardımcı olur.

Profesyonel Kullanım Ürünüdür.
Doktorlarınıza Danışınız.