Pluryal Mesoline HAIR

Androgenetik Alopesi Tedavisi

Androgenetik alopesi, erkeklik hormonlarının etkisine bağlı olarak kademeli bir saç kaybıdır. Erkekleri ve menopoz öncesi kadınları ciddi şekilde etkiler. Genelde etkili hormon olarak bilinen 5-alfa redüktaz enziminin aktivitesi altında dihidrotestosterondur (veya DHT).

İçerik:

COPPER (BAKIR) PEPTİT: Alopesi oluşumuyla ilişkili bir enzim olan 5-alfa redüktaz aktivitesini engeller. Saç dökülmesine karşı önemli etki.

PLANT STEM CELLS (BİTKİSEL KÖK HÜCRELER): Klinik olarak tanınan kök hücre güçlendiriciler: Bezelye ve Sarımsak özleri, saç folikülü hücrelerinin büyümesi ve farklılaşması üzerine uyarıcı etki sağlar.

VİTAMİN B KOMPLEKS + AMİNO ASİTLER + HYALURONİK ASİT:Vitamin B6 (piridoksin), B5 (pantenol) ve B3 (niasin) saç büyümesini ve sağlığını arttırır. Arginin ve lisin saç büyümesini olumlu yönde etkileyen amino asitlerdir. Hyaluronik asit nemlendirici etki sağlar.

CAFFEINE + COENZYME Q10: Kafein sıkılaştırıcı etkiye sahiptir ve kafa derisinde kan dolaşımını teşvik eder. Q10 güçlü bir antioksidan olarak etki gösterir aynı zamanda Hyaluronik asid’den 1000 kat daha fazla su tutucu özelliği ile güçlü nemlendirme sağlar.

Etkinlik:

Pluryal mesoline HAIR,  Pluryal mesoline ANTIOX ile Seanslar tamamlandıktan sonra gözle görünür etki. Saç büyümesi dahildir.

Dr. Hale Kapkin’in İzniyle (Almanya)

Avantajlar

  • Avrupa farmakopesi onaylı, Sağlık Bakanlığı kayıtlı, Steril, güvenlik profili yüksek ürün kullanımı
  • Üç kat etkili özel formülü ile alopesi androgenetik tedavisinde başarılı sonuçlar
  • 5-alfa redüktazı engeller (bakır peptid yoluyla).
  • Saç büyümesini uyarır (kök hücreler ve kan dolaşımını artıran kafein yoluyla)
  • Saç kalitesini iyileştirir (B vitamini – amino asitler – hyaluronik asit)

Profesyonel Kullanım Ürünüdür.
Doktorlarınıza Danışınız.